site_title
panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon
newMarker
WAKACJE Z GIGANTAMI

Drodzy uczniowie!

W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z programowania w języku Scratch lub Python!

wczoraj
newMarker
DYPLOM UZNANIA

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile”, upamiętniającej 77. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Przypomnijmy, w tym roku wydarzenie odbywało się on-line. Wzięły w nim udział następujące klasy: 1Thp, 1TGp, 1Mep, 3Tme i 3Ti. Klasy trzecie przygotowały video-clipy; 3TMe „Taniec rabinów”, a 3TI „Ana Bekoach”). 3TI przygotowała ponadto angielską wersję językową (Mateusz Płachta dokonał montażu), którą przesłano na Uniwersytet Kent w Canterbury. Angielscy odbiorcy byli pod wrażeniem kreatywności działań, podejmowanych w polskich szkołach. Niektórzy przysłali swoje opinie:

ANNA SKOCZEK
wczoraj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Zwykle „ostatni dzwonek” rozbrzmiewał wśród rozmów, śmiechu, gwaru wypełnionych korytarzy. Tegoroczne pożegnanie uczniów oraz absolwentów było inne niż poprzednie – co zaznaczyli w słowach podsumowania zaproszeni na uroczystość goście oraz Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych -Jerzy Soska. Wszyscy mamy świadomość, że obecny rok był pełen wyzwań dla całej społeczności Zielonki. Z początkiem roku podwójny rocznik i związane z tym wyzwania logistyczne, krótko po rozpoczęciu drugiego semestru- nauczanie zdalne. Było to ogromne wyzwanie zarówno dla nauczycieli jak i uczniów.

JOANNA SURMACZ
30.06.2020
PODZIĘKOWANIE
SZANOWNA DYREKCJO i SZANOWNI NAUCZYCIELE

chcemy serdecznie podziękować Państwu za trud zdalnego nauczania. Poświęciliście wiele swojego dodatkowego, cennego czasu aby, w tym specyficznym czasie pandemii zrealizować z nami program nauczania, przygotować uczniów do matury, egzaminów zawodowych. DZIĘKUJEMY.

ELŻBIETA WOJNOWICZ
25.06.2020
HARMONOGRAM SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY
Prosimy o dostosowanie się do poniższego harmonogramu w celu uniknięcia kolejek do punktu rekrutacyjnego ze względów na obostrzenia związane z przepisami COVID-19 (odległość 1,5m, dezynfekcja (...)
Łukasz Filip
24.06.2020
module_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_pic
Relacja z zakończenia roku szkolnego.
banner_1banner_2banner_3banner_4

informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterów Westerplatte pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w ZSP nr 2 w Brzesku, jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

czytaj dalej zamknij